Poznaj naszą załogę

O nas

 

Katarzyna Prus

Katarzyna Prus

właścicielka

Prowadzi ”Catering Prus” oraz “Restaurację Szykowna” już kilka lat. Realizuje swoje marzenia z dzieciństwa pomimo ciężkich chwil i trudności. Gotowanie dla niej od zawsze było najwspanialszym hobby i pasją.

Zawsze gotuje z uśmiechem na twarzy. Jest wyśmienitą osobą, która nieustannie wspiera swoją załogę do dalszego działania, traktując ją jak swoją własną rodzinę. Jako szef sprawdza się znakomicie, wszystko jest zawsze dopięte na ostatni guzik!

Patrycja Mrozek

Patrycja Mrozek

Manager

Jest wielkim wsparciem dla szefowej oraz całej załogi. Niezawodna, pomysłowa, perfekcyjna, wesoła. Jest szkoleniowcem i wsparciem dla młodych kelnerów, a przede wszystkim wizytówką Restauracji Szykowna oraz Catering Prus. To zaszczyt dla firmy mieć takiego managera!

Aleksandra Grabiniok

Aleksandra Grabiniok

Szef kuchni

 Jest wspaniałą pracownicą od samego początku firmy, zawsze można na nią liczyć. Niezawodna, przyjacielska, pomocna. Pasjonuje się gotowaniem. Przygotowuje potrawy z pełną starannością i uwagą. Perfekcjonistka, bardzo dokładna w tym, co robi. Stoi u boku szefowej w każdej chwili.

Mariola Grzonka

Mariola Grzonka

Szef kuchni

Jest dowcipna, a zarazem wymagająca. W sytuacjach wyjątkowych potrafi w znakomity sposób zastąpić Szefa. Jest bardzo pomysłowa i dokładna. Gotuje z sercem, wyobraźnią, co dodaje potrawom wyjątkowego smaku. Jest wsparciem dla Szefowej oraz dla całej załogi.

W skład naszej załogi wchodzą także:
– kierowcy
– pomoce kuchenne
– sprzątaczki

Restauracja "Szykowna"
ul. Mariacka 30 44-310 Radlin

Prus Catering
ul. Bończyka 5 44-270 Rybnik

telefon:
32 421 38 32  /  507 733 292

mail:
info@catering-prus.pl